Ulaşım
TOYAVISTA TOYAVISTA
TOYAVISTA

Lokasyon

Merkez Mahallesi Namık Kemal Caddesi’nde merkezi konumdaki Toya Vista, metrobüse ve E-5 karayoluna yürüme, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne, Atatürk Havalimanı’na, Avcılar Devlet Hastanesi’ne yakın mesafede olup; hayatın merkezinde ve her yere ulaşım sağlayabileceğiniz çok avantajlı bir lokasyonda bulunmaktadır.

E-5 Topkapı İstikametinden Ulaşım

Topkapı tarafından gelen misafirlerimiz için; E-5 karayolu kullanılarak Avcılar - Beylikdüzü istikametine ilerleyip Avcılar metrobüs durağını geçtikten sonra Avcılar tabelasından sağa sapın. Köprüden geçip Avcılar Stadyumu’nun ve Atatürk heykelinin bulunduğu merkeze ulaştığınızda Namık Kemal Caddesi yönünde 400 metre devam ederek Toya Vista satış ofisine ulaşabilirsiniz.

E-5 Beylikdüzü İstikametinden Ulaşım

Beylikdüzü tarafından gelen misafirlerimiz için; E-5 karayolu kullanılarak Avcılar istikametine ilerlerken Avcılar tabelasından giriş yapın. Avcılar Stadyumu’nun ve Atatürk heykelinin bulunduğu merkeze ulaştığınızda Namık Kemal Caddesi yönünde 400 metre devam ederek Toya Vista satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Denizköşkler Sahil İstikametinden Ulaşım

Denizköşkler tarafından gelen misafirlerimiz için; Cumhuriyet caddesini kullanarak Avcılar merkeze doğru ilerleyin. Nikah sarayını geçtikten sonra Kaymakamlık tabelası sizi sola yönlendirecek. Sokağın sonunda tekrar sol yapın Atatürk heykelinin bulunduğu merkeze ulaştığınızda Namık Kemal Caddesi yönünde 400 metre devam ederek Toya Vista satış ofisine ulaşabilirsiniz.